O NAS, CZYLI KILKA SŁÓW TYTUŁEM WYJAŚNIENIA

- PO CO TO WSZYSTKO

 

Mam na imię Anka. Jestem absolwentką ekonomii i prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 3 lat uczę się jak być kochającą żoną… Z jakim skutkiem? O to należałoby zapytać mojego męża, Pawła.

Największym jednak wyzwaniem okazały się moje dwie córki. Te słodkie istotki wywróciły moje życie do góry nogami i wyrwały mnie z tego poukładanego rytmu.

Szybko radość z narodzin pierwszej córeczki zderzyła się z lękiem czy sobie poradzimy, czy oby nie zrobimy jej krzywdy, czy, najzwyczajniej w świecie damy radę, mówić kolokwialnie- czy „ogarniemy”.

Każdego dnia uczyliśmy się siebie, poznawaliśmy na nowo, bo przez zmęczenie, dopadającą nas frustrację, wychodziły z nas nowe, wcześniej nie znane emocje. Każdego dnia pokonywaliśmy własne demony..

Ale daliśmy radę i nie pozabijaliśmy się;)

Zdecydowaliśmy się świadomie na drugie dziecko. Jesteśmy szczęśliwi.

 

Zamysł utworzenia firmy Niania-24 to tak naprawdę odpowiedź na nasze ówczesne potrzeby. Bo jak patrzę z perspektywy czasu na nasze pierwsze dni po powrocie ze szpitala, to wiem że moglibyśmy przeżyć je inaczej…lepiej…gdybyśmy tylko mieli pomoc. Ale nie mieliśmy tyle szczęścia i ze wszystkim musieliśmy radzić sobie sami. Szkoła rodzenia, opieka okołoporodowa, ładnie pęknie ale tylko do momentu urodzenia dziecka a potem? Szara rzeczywistość i zostajesz z tym wszystkim Sama.

I w tym miejscu z pomocą pragniemy przyjść my!

Nic tak nie wzmaga miłości i nie dodaje powera jak możliwość złapania oddechu, zdystansowania się choć na chwilę. Uwierzcie mi, wiem co mówię.

Nasza działalność jest dedykowana właśnie Tobie!

Mamo! – czy jest to Twoje pierwsze, czy kolejne dziecko – to bez znaczenia. Odpoczynek należy się każdej z Was, po trudach porodu, po trudach okresu dziewięciu miesięcy.

Tato! – pomóż zrelaksować się i odpocząć partnerce, bo czyż może być coś piękniejszego niż widok ukochanych i szczęśliwych istot?!

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet