Telefon: 692 713 669

e-mail: biuro@nocnaniania.com

nocna niania wrocław, doradca laktacyjny wrocław, opieka poporodowa

Nie martw się! Z naszą pomocą poczujesz się spokojniejsza i pewna siebie. Wykwalifikowane położne, pełne empatii zajmą się Tobą i maluszkiem. 

To Wasze pierwsze dziecko

Na pewno masz obawy co do przewijania, ubierania czy pierwszych kąpieli swojego maleństwa. Nie jesteś pewna czy sobie poradzisz? Czy wszytko wykonasz tak jak trzeba? Chcesz nauczyć też swojego partnera? Porady wykwalifikowanej położnej na pewno się Wam przydadzą.

Pielęgnacja noworodka to dla Ciebie nowość

Stres, zmęczenie, nieodpowiednia dieta - to wszytko ma wpływ na laktację. Wszyscy wiemy, jak karmienie piersią jest ważne dla prawidłowego rozwoju naszego dziecka i budowania niezwykłej więzi, dlatego przygotowaliśmy porady laktacyjne.

Mama ma problemy z laktacją

Każdy rodzic musi czasami wyjść z domu coś załatwić. Nie zawsze jest ktoś bliski pod ręką do pomocy. Często też martwimy się, czy ktoś z naszego otoczenia poradzi sobie, przez kilka godzin naszej nieobecności. Tutaj przychodzimy z pomocą! 

Potrzebujecie coś załatwić  (urząd czy lekarz)

Czujesz, że Ty i Twój partner za mało czasu poświęcacie starszemu dziecku? Macie problem z odpowiednim zarządzaniem czasem i trudno Wam wygospodarować chwilkę? To idealna opcja dla Was!

To Wasze kolejne dziecko i obawiacie się, że zabraknie Wam czasu dla pozostałych

Każdy rodzic jest zmęczony, ma kryzys lub po prostu chce znaleźć chwilkę na wyjście do kina ze swoją drugą połówką. W takich sytuacjach też możecie na nas liczyć!

Potrzebujecie odpocząć

Niestety maluszki też chorują, łapią przeziębienie czy katar. Może trwać to kilka dni, a w tym czasie możesz być bardzo zmęczona. Zwyczajnie może zabraknąć Ci sił. Dlatego w sytuacjach kryzysowych, kiedy chcecie Ty i Twój partner naładować baterie i zostawić dziecko pod fachowym okiem - to opcja dla Was!

Maluszek jest chory lub przeziębiony

Gdy rodzina i bliscy mieszkają daleko

Jesteś sama i nie dajesz rady z natłokiem obowiązków? Czujesz się zmęczona i zwyczajnie brakuje Ci pomocy i chwili wytchnienia? Nie martw się! Zajmiemy się wszystkim.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w najważniejszych i pierwszych chwilach macierzyństwa

Znajdziecie nas też na:

Nocna Niania - Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawa | Niania 24 i Doradca Laktacyjny / Wszelkie prawa zastrzeżone.